забронювати

Національне Свято Шоколаду

Львів’ян та гостей міста запрошують на найромантичніше та найсолодше свято — Національне Свято шоколаду.

Chocolate Love Edition – свято любові і шоколаду проходитиме в День Закоханих у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) з 14 до 17 лютого.

Якщо ви любитель солодощів і поціновувач справжнього шоколаду, ви точно не зможете пропустити цю подію. Львів славиться своєю атмосферністю, неймовірними солодощами, смачною кавою та регулярними тематичними святами. А тепер уявіть, що всі ці компоненти з’єднані і представлені у формі єдиного події, ще й в День Закоханих і ще 3 дні після нього. Незвично? Так! Романтично? Звичайно!

Що це за фестиваль?

Це по суті збори кращих шоколатьє України і сусідніх країн, які готові ділитися своєю творчістю з іншими. Тут поєднані формати майстер-класів, ярмарки-виставки, уявлень і простої затишної зустрічі. На святі можна буде і продегустувати солодощі, і купити, і попросити красиво оформити в якості подарунка близьким і рідним.

Не забули організатори і про самих маленьких відвідувачів – для них на Chocolate Love Edition будуть окремі майстер-класи, пов’язані з історією появи цього продукту і цікавими випробуваннями.

Також на заході будуть шоколадні скульптури, створені майстрами-віртуозами, серед яких слід виділити такі:

  • 9-метрова коробка цукерок;
  • 5-метровий млин;
  • 3-метровий ведмідь.
  • 6-метрова шоколадна піца (усі відвідувачі зможуть спробувати зменшені копії цього смаколика)
2019-02-15T15:46:55+00:00